X
Введіть слово для пошуку

адвоката Єфименка Володимира Вікторовича в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «ДНІПРО-ВЕНДОР», суддю Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталію Володимирівну

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Першої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя

 

Повідомляємо адвоката Єфименка Володимира Вікторовича в інтересах Товариства з обмеженою відповідальністю «ДНІПРО-ВЕНДОР», суддю Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталію Володимирівну про засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, до проєкту порядку денного якого включено питання про розгляд дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «ДНІПРО-ВЕНДОР», поданою через адвоката Єфименка Володимира Вікторовича, стосовно судді Шевченківського районного суду міста Києва Сіромашенко Наталії Володимирівни.

 

Засідання розпочнеться 21 липня 2021 року о 10 годині за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-а.

 

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення реалізації Ваших прав, визначених пунктом 12.30 Регламенту, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися на сайті  EASYCON за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ цього сайту, – «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку пропонуємо за 2–3 дні до відповідного засідання звертатися до управління організаційно-протокольного забезпечення діяльності Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за телефоном (044) 481-06-34.

Крім цього, з метою забезпечення якісного звуку під час відеоконференції рекомендуємо за можливості користуватися навушниками.

Документи, що підтверджують повноваження представника (у разі його участі), додаткові матеріали, заяви та клопотання, які планується подати (проголосити) під час засідання в режимі відеоконференції, пропонуємо завчасно направити до Вищої ради правосуддя.

У разі неможливості взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції просимо невідкладно повідомити про це Вищу раду правосуддя.

Для оперативного отримання інформації просимо всі документи надсилати на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали (належним чином засвідчені копії) в паперовому вигляді - на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

Одночасно роз’яснюємо Вам права та обов’язки учасника дисциплінарної справи (бланк ознайомлення з правами та обов’язками додається).

 

Дата розміщення на вебсайті –12.07.2021