X
Введіть слово для пошуку

Целуха Анатолія Петровича

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Вищої ради правосуддя

 

Повідомляємо Целуха Анатолія Петровича про засідання Вищої ради правосуддя, до проєкту порядку денного якого включено питання про припинення відставки судді Малиновського районного суду міста Одеси Целуха Анатолія Петровича у зв’язку з набранням законної сили обвинувальним вироком щодо нього за вчинення умисного злочину.

Засідання розпочнеться 21 вересня 2021 року о 10 годині за адресою: вул. Студентська, 12-а, м. Київ.

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

Відповідно до пункту 6.1. Регламенту відеотрансляція засідань Ради може відбуватися лише за наявності клопотань (згоди) всіх сторін (осіб, щодо яких розглядається питання порядку денного), за результатами розгляду яких Рада ухвалює відповідне рішення.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення реалізації Ваших прав, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання, в якому також зазначити про згоду на відеотрансляцію цього засідання.

Для оперативного отримання вказаної інформації просимо надсилати її на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Студентська, 12 –А, м. Київ, 04050.

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку пропонуємо за 2–3 дні до відповідного засідання звертатися до управління забезпечення діяльності керівництва та членів Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за телефоном (044) 481-06-27.

Крім цього, з метою забезпечення якісного звуку під час відеоконференції рекомендуємо за можливості користуватися навушниками.

У разі неможливості взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції  та/чи незгоди з відеотрансляцією цього засідання просимо невідкладно повідомити Вищу ради правосуддя на електронну поштову скриньку assistant@hcj.gov.ua та/або на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

Крім того, направляємо Вам для ознайомлення витяг із Закону України «Про Вищу раду правосуддя» та Регламенту Вищої ради правосуддя про права і обов’язки учасників засідання Вищої ради правосуддя.

 

Дата розміщення на вебсайті – 7.09.2021

 

 

 

Права і обов’язки учасників засідання Вищої ради правосуддя

Закон України «Про Вищу раду правосуддя»

[…]

Стаття 30. Засідання Вищої ради правосуддя, її органів

[…]

8. Особи, які бажають бути присутніми на засіданнях, допускаються до зали до початку засідання за наявності вільних місць.

Особи, присутні в залі засідання, мають право робити письмові записи, можуть використовувати портативні аудіотехнічні засоби. Проведення в залі засідання фотозйомки, відео-, звукозапису із застосуванням стаціонарної апаратури допускається за згодою головуючого, якщо інше не передбачено законом.

Особи, присутні в залі засідання, повинні дотримуватися порядку та не вчиняти дій, які б перешкоджали проведенню засідання.

Головуючий на засіданні може прийняти мотивоване рішення про позбавлення права бути присутніми на засіданні осіб, які протиправно перешкоджають його проведенню.

[…]

Стаття 33. Відвід члена Вищої ради правосуддя.

1. Член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості.

За наявності таких обставин член Вищої ради правосуддя повинен заявити самовідвід.

2. За наявності обставин, передбачених частиною першою цієї статті, відвід члену Вищої ради правосуддя може заявити особа, за поданням якої розглядатиметься питання, а також особа, стосовно якої вирішується питання, чи особа, що подала заяву, скаргу.

3. Головуючий на засіданні зобов'язаний ознайомити із заявою про відвід члена Вищої ради правосуддя, якому заявлено відвід.

4. Відвід (самовідвід) повинен бути вмотивованим, викладеним у письмовій формі і заявленим до початку розгляду відповідного питання, справи. Заявляти відвід (самовідвід) після початку розгляду питання, справи дозволяється лише у виключних випадках, коли про підставу відводу (самовідводу) не могло бути відомо до початку розгляду.

5. Рішення про відвід (самовідвід) ухвалюється більшістю членів Вищої ради правосуддя, які беруть участь у засіданні Вищої ради правосуддя чи її органу, шляхом голосування в нарадчій кімнаті, за відсутності члена Вищої ради правосуддя, питання про відвід (самовідвід) якого вирішується.

[…]

Згідно з пунктами 7.3., 7.4. Глави 7 Регламенту Вищої ради правосудця заява про відвід (самовідвід) подається у письмовій формі щодо кожного члена Ради окремо. Відвід (самовідвід) повинен бути мотивованим. Якщо заява про відвід не відповідає вимогам пункту 7.3 Регламенту, вона залишається без розгляду, про що постановляється протокольна ухвала.

[…]

Регламент Вищої ради правосуддя

[…]

 

Глава 5. Здійснення повноважень Радою, її органами

[…]

5.24.3. Для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису.

[…]

 

Глава 6 Протоколи засідання. Фіксування засідання технічними засобами

6.1. На засіданнях Ради, Дисциплінарних палат ведуться протоколи та здійснюється повне фіксування технічними засобами, за винятком тієї частини засідання, що проводиться у нарадчій кімнаті.

Відеотрансляція засідань Ради може відбуватися лише за наявності клопотань (згоди) всіх сторін (осіб, щодо яких розглядається питання порядку денного), за результатом розгляду яких Рада ухвалює відповідне рішення.

[…]

Глава 8. Дисципліна на засіданні

8.1.Учасники засідання, учасники дисциплінарної справи надають пояснення, відповідають на запитання лише після надання їм слова головуючим на засіданні Ради чи Дисциплінарної палати.

Час надання пояснень для кожної сторони становить не більше 20 хвилин.

8.2.Учасники засідання, учасники дисциплінарної справи та інші заінтересовані особи, представники засобів масової інформації зобов’язані:

  • виконувати розпорядження головуючого щодо додержання порядку під час засідання;
  • не створювати перешкод для нормального ходу засідання та утримуватись під час засідання від пересування по залу, розмов, реплік;
  • вимкнути мобільні телефони та будь-які інші пристрої чи технічні засоби, що можуть заважати проведенню засідання.

8.3.Особу, яка допустила порушення дисципліни на засіданні, головуючий попереджає про необхідність додержання порядку на засіданні.

Якщо присутні на засіданні особи протиправно перешкоджають його проведенню, головуючий на засіданні може прийняти мотивоване рішення про позбавлення їх права бути присутніми на засіданні.

[…]

 

Ознайомлений

 

«_____» ___________2021 року                 ______________________   ___________________

                                                                                       підпис судді                        ПІБ судді