X
Введіть слово для пошуку

Корміча Степана Олексійовича, суддю Івано-Франківського окружного адміністративного суду Боброва Юрія Олександровича

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Вищої ради правосуддя

 

Повідомляємо Корміча Степана Олексійовича, суддю Івано-Франківського окружного адміністративного суду Боброва Юрія Олександровича про засідання Вищої ради правосуддя, до проєкту порядку денного якого включено розгляд справи за заявою Корміча Степана Олексійовича про порушення суддею Івано-Франківського окружного адміністративного суду Бобровим Юрієм Олександровичем вимог щодо несумісності.

Засідання розпочнеться 16 вересня 2021 року о 10 годині за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-а.

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення реалізації Ваших прав, визначених пунктом 11.7 Регламенту, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися на сайті EASYCON за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ цього сайту, – «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку пропонуємо за 2–3 дні до відповідного засідання звертатися до управління організаційно-протокольного забезпечення діяльності Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за телефоном (044) 481-06-34.

Документи, що підтверджують повноваження представника (у разі його участі), додаткові матеріали, заяви та клопотання, які планується подати (проголосити) під час засідання в режимі відеоконференції, пропонуємо завчасно направити до Вищої ради правосуддя.

У разі неможливості взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції просимо невідкладно повідомити про це Вищу раду правосуддя.

Для оперативного отримання інформації просимо всі документи надсилати на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали (належним чином засвідчені копії) в паперовому вигляді - на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

Одночасно роз’яснюємо Вам права та обов’язки учасника засідання Вищої ради правосуддя (бланк ознайомлення з правами та обов’язками додається).

 

Дата розміщення на веб-сайті – 06.09.2021