X
Введіть слово для пошуку

Маселка Романа Анатолійовича; суддю Харківського окружного адміністративного суду Панченко Ольгу Володимирівну

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя

 

 

Повідомляємо Маселка Романа Анатолійовича; суддю Харківського окружного адміністративного суду Панченко Ольгу Володимирівну про засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя, до проекту порядку денного якого включено питання про розгляд дисциплінарної справи, відкритої стосовно судді Харківського окружного адміністративного суду Панченко О.В. за скаргою Маселка Р.А.

 

Засідання розпочнеться  21 липня 2021 року о 10 годині за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-а.

 

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники, камеру) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення реалізації Ваших прав, визначених пунктом 12.30 Регламенту, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання.

Документи, що підтверджують повноваження представника (у разі його участі), додаткові матеріали, заяви та клопотання, які планується подати (проголосити) під час засідання в режимі відеоконференції, пропонуємо завчасно направити до Вищої ради правосуддя.

Одночасно роз’яснюємо Вам права та обов’язки учасника дисциплінарної справи (бланк ознайомлення з правами та обов’язками додається).

Для оперативного отримання інформації просимо всі документи надсилати на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали (належним чином засвідчені копії) в паперовому вигляді - на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

 

 

 

Дата розміщення на веб-сайті – 8.07.2021