X
Введіть слово для пошуку

прокурора Одеської обласної прокуратури Гаркушина І.А., Офіс Генерального прокурора

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Вищої ради правосуддя

 

Повідомляємо  прокурора Одеської обласної прокуратури Гаркушина І.А., Офіс Генерального прокурора про засідання Вищої ради правосуддя, до проекту порядку денного якого включено питання про розгляд справи за заявою Генеральної прокуратури України про порушення прокурором заступником начальника другого відділу процесуального керівництва управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань Одеської обласної прокуратури Гаркушиним Іваном Анатолійовичем вимог щодо несумісності.

Проведення засідання заплановано на 16 вересня  2021 року о 10 годині за адресою: вул. Студентська, 12-А, м. Київ.        

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

Відповідно до пункту 6.1. Регламенту відеотрансляція засідань Ради може відбуватися лише за наявності клопотань (згоди) всіх сторін (осіб, щодо яких розглядається питання порядку денного), за результатами розгляду яких Рада ухвалює відповідне рішення.

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та забезпечення реалізації Ваших прав, визначених пунктом 21.5 Регламенту, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне  клопотання.

Для оперативного отримання вказаної інформації просимо надсилати її на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Студентська, 12 –А, м. Київ, 04050.

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку пропонуємо за 2–3 дні до відповідного засідання звертатися до управління забезпечення діяльності керівництва та членів Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за телефоном (044) 481-06-27.

Крім цього, з метою забезпечення якісного звуку під час відеоконференції рекомендуємо за можливості користуватися навушниками.

У разі неможливості взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції  та/чи незгоди з відеотрансляцією цього засідання просимо невідкладно повідомити Вищу ради правосуддя на електронну поштову скриньку assistant@hcj.gov.ua та/або на поштову адресу: вул. Студентська, 12–А, м. Київ, 04050.

Окремо повідомляємо, що відповідно до абзацу другого пункту 13 розділу ІV-1 Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (зі змінами) неявка судді на засідання Ради не перешкоджає розгляду питання за його відсутності.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

      

Дата розміщення на веб-сайті – 06.09.2021