X
Введіть слово для пошуку

суддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Максюту Жанну Іванівну

Виклик осіб на засідання

Повідомлення про засідання

Вищої ради правосуддя

 

Повідомляємо суддю Апеляційного суду Дніпропетровської області Максюту Жанну Іванівну про засідання Вищої ради правосуддя, до проєкту порядку денного якого включено питання про розгляд подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Максюти Жанни Іванівни з посади судді Апеляційного суду Дніпропетровської області.

Засідання розпочнеться 20 липня 2021 року о 10 годині за адресою:  вул. Студентська, 12-а, м. Київ.

Пунктом 5.24 Регламенту Вищої ради правосуддя (далі – Регламент) визначено, що засідання Ради або Дисциплінарної палати можуть проводитися в режимі відеоконференції за наявності технічної можливості за винятком закритих засідань. Рішення про проведення засідання Ради в режимі відеоконференції приймається Головою Ради (особою, що виконує його обов’язки) з власної ініціативи, за ініціативою члена (членів) Ради, за клопотанням учасника, поданим не пізніше ніж за п’ять днів до засідання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції із застосуванням власних технічних засобів учасник повинен попередньо зареєструватися з використанням власного електронного підпису в Системі, визначеній Порядком роботи з технічними засобами відеоконференцзв’язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженим Державною судовою адміністрацією України.

Учасник, що бере участь у засіданні Ради, засіданні Дисциплінарної палати в режимі відеоконференції із використанням власних технічних засобів, зобов’язаний:

- зайти та авторизуватися в Системі за 15 хвилин до часу засідання;

- активувати технічні засоби (мікрофон, навушники та камера) та перевірити їх працездатність шляхом тестування за допомогою Системи;

- очікувати запрошення.

Підтвердження особи учасника відбувається шляхом його авторизації в Системі із застосуванням електронного підпису (пункт 5.24.3 Регламенту).

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби
COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та забезпечення реалізації Ваших прав, визначених пунктом 17.41  Регламенту, пропонуємо Вам взяти участь у вказаному засіданні в режимі відеоконференції та подати відповідне клопотання.

Для участі у засіданні в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися на сайті EASYCON за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ цього сайту – «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку пропонуємо за 2–3 дні до відповідного засідання звертатися до управління забезпечення діяльності керівництва та членів Вищої ради правосуддя секретаріату Вищої ради правосуддя за телефоном (044) 481-06-27.

Документи, що підтверджують повноваження представника (у разі його участі), додаткові матеріали, заяви та клопотання, які планується подати (проголосити) під час засідання в режимі відеоконференції, пропонуємо завчасно направити до Вищої ради правосуддя.

Для оперативного отримання вказаної інформації просимо надіслати її на електронну адресу Вищої ради правосуддя assistant@hcj.gov.ua, а оригінали в паперовому вигляді на поштову адресу: вул. Студентська, 12-а, м. Київ, 04050.

У разі неможливості взяти участь у засіданні в режимі відеоконференції просимо невідкладно повідомити Вищу ради правосуддя на електронну адресу assistant@hcj.gov.ua та/або на поштову адресу: вул. Студентська, 12-а, м. Київ, 04050.

Документи на електронну адресу Вищої ради правосуддя повинні надсилатися із застосуванням електронного підпису.

Крім того, направляємо Вам для ознайомлення витяг із Закону України «Про Вищу раду правосуддя» та Регламенту Вищої ради правосуддя про права і обов’язки учасників засідання Вищої ради правосуддя.

        

Дата розміщення на веб-сайті – 08.07.2021