X
Введіть слово для пошуку

Інформація для учасників засідань Вищої ради правосуддя (кандидатів на посади суддів)

Для участі у засіданні Ради в режимі відеоконференції необхідно зареєструватися на сайті EASYCON за посиланням http://vkz.court.gov.ua відповідно до інструкції, розміщеної у розділі МЕНЮ цього сайту, – «Інструкція участі в судовому засіданні».

У разі виникнення проблем під час реєстрації чи на інших етапах налагодження відеозв’язку рекомендуємо зв’язатися з фахівцями служби технічної підтримки за телефоном (044) 492-70-10 або надіслати електронний лист на адресу: inbox@easycon.com.ua, розміщену у розділі КОНТАКТИ сайту EASYCON.

За інформацією, розміщеною на офіційному веб-сайті Державної судової адміністрації України, зауваження та рекомендації щодо функціонування Системи фахівці служби технічної підтримки Державного підприємства «Центр судових сервісів» готові приймати на електронну адресу: vkz.ccs@court.gov.ua та надавати необхідні консультації за телефоном: (044) 492-70-10.

За потреби провести тестовий сеанс відеозв’язку необхідно повідомити про це за 2–3 дні до відповідного засідання працівника секретаріату Вищої ради правосуддя Скомороху Людмилу Вікторівну за телефоном (044) 481-06-16.