X
Введіть слово для пошуку

Щодо порядку доступу ЗМІ та громадськості до засідань Ради

Представники ЗМІ та громадськості у разі бажання можуть безпосередньо взяти участь у засіданнях Ради та її органів у період карантину, встановленого відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України.

Для цього представникам ЗМІ та громадськості потрібно акредитуватись в управлінні інформації та забезпечення комунікаційної діяльності секретаріату ВРП за телефоном: /044/481-06-36.

Для безпечного розміщення у залі засідань визначено для представників ЗМІ та громадськості 10 місць, у інших залах – 4 місця.

Допуск буде надано особам у порядку черговості відповідно до списку акредитації.

Доступ до приміщення Вищої ради правосуддя буде можливий за умови використання відвідувачем індивідуальних засобів захисту.

Особи із ознаками респіраторних захворювань допускатися до приміщення не будуть.

Нагадаємо, що відповідно до розпорядження Голови Вищої ради правосуддя А.А. Овсієнка у Вищій раді правосуддя із 13 березня 2020 року запроваджено додаткові заходи із попередження респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19.

Раді, зокрема, рекомендовано обмежити кількість публічних зустрічей з великою кількістю громадян, а у разі необхідності проводити такі зустрічі за умови виконання протиепідемічних заходів, передбачених законодавством України. Учасники засідань Вищої ради правосуддя 27–29 квітня 2020 року – кандидати на посади суддів місцевих судів братимуть участь у засіданнях у режимі відеоконференцзв’язку.