X
Введіть слово для пошуку

У ВРП відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя

У Вищій раді правосуддя відбулося засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя, під час якого розглянуто та затверджено пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя.

У засіданні взяли участь Голова Комісії Матвійчук В.В., члени Комісії Гречківський П.М., Суховий В.Г., Голубицький С.С., Масенко Д.Є. Гребенюк Т.Д. взяла участь у засіданні в онлайн-режимі.

Комісія підтримала пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя, щодо дисциплінарного провадження, порушеного рішенням Вищої ради правосуддя від 6 червня 2019 року № 1564/0/15-19 стосовно Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка Зеновія Васильовича за заявою адвоката Архіпова Олександра Юрійовича в інтересах Щотки Станіслава Олексійовича.

Комісія прийняла рішення внести ВРП пропозицію з висновком про закриття вказаного дисциплінарного провадження у зв’язку із закінченням строку притягнення до дисциплінарної відповідальності.

Також Комісія підтримала пропозиції комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А» в системі правосуддя, від 5 червня 2020 року з питань дисциплінарного провадження, порушеного рішенням Вищої ради правосуддя від 12 березня 2020 року № 743/0/15-20 стосовно Голови Державної судової адміністрації України Холоднюка Зеновія Васильовича за заявою Татенка Валерія Миколайовича.

Комісія вирішила внести ВРП пропозицію з висновком про закриття дисциплінарного провадження у зв’язку з відсутністю у діях Холоднюка З.В. дисциплінарного проступку та підстав для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Протокол засідання Комісії від 5 червня 2020 року буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Вищої ради правосуддя.