X
Введіть слово для пошуку

Відбулося засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

19 червня 2020 року відбулося засідання Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. У ньому взяли участь члени Першої Дисциплінарної палати: В.Шапран, Н.Краснощокова, О.Маловацький, Т.Розваляєва та С.Шелест.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Перша Дисциплінарна палата вирішила (ухвалила):

Розглянувши об’єднану дисциплінарну справу, відкриту за скаргою Заремби Валентини Анатоліївни та компанії з обмеженою відповідальністю «Цехріба Інвестментс Лімітед», поданою через адвоката Павленка Григорія Сергійовича, та за скаргою Бурлаки Василя Васильовича, притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Сквирського районного суду Київської області КЛОЧКА Володимира Миколайовича та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді подання про звільнення з посади.

Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою адвоката Листопада Олександра Васильовича, поданою в інтересах Родійчук Дар’ї Володимирівни, притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Ленінського районного суду міста Полтави КРЮЧКО Наталію Іванівну та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді суворої догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу протягом трьох місяців.

Результати розгляду питань порядку денного