X
Введіть слово для пошуку

Відбулося засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя

8 липня 2020 року відбулося засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. У ньому взяли участь члени Третьої Дисциплінарної палати: Л.Швецова, П.Гречківський, Л.Іванова, В.Матвійчук. Для участі в засіданні Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя відповідно до розпорядження заступника Голови Вищої ради правосуддя      Маловацького О.В. залучена член Першої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Розваляєва Т.С.

За результатами розгляду питань порядку денного засідання Третя Дисциплінарна палата вирішила (ухвалила):

Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргами Берези О.О., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Комінтернівського районного суду Одеської області ДОБРОВА Павла Володимировича та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді догани з позбавленням права на отримання доплат до посадового окладу судді протягом одного місяця.

Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою Хорькова Д.Б., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Ірпінського міського суду Київської області КАРАБАЗУ Наталю Федорівну та застосувати до неї дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Розглянувши дисциплінарну справу, відкриту за скаргою Цехмістера Я.В., поданою через адвоката Хасіна І.Б., та скаргою Ускова С.Г., притягнути до дисциплінарної відповідальності суддю Печерського районного суду міста Києва НОВАКА Романа Васильовича та застосувати до нього дисциплінарне стягнення у виді попередження.

Результати розгляду питань порядку денного