X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
16.09.2021
1997/0/15-21
Про звільнення Дем’яненко І.В. з посади судді Люботинського міського суду Харківської області у зв’язку з поданням заяви про відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву та додані до неї документи про звільнення Дем’яненко Ірини Володимирівни з посади судді Люботинського міського суду Харківської області у відставку,

встановила:

 

до Вищої ради правосуддя 13 вересня 2021 року надійшла заява Дем’яненко І.В. від 9 вересня 2021 року про звільнення її з посади судді Люботинського міського суду Харківської області у відставку.

Під час попереднього розгляду заяви та доданих до неї документів установлено таке.

Дем’яненко Ірина Володимирівна, ____ року народження, Указом Президента України від 5 грудня 2000 року № 1304/2000 призначена строком на п’ять років на посаду судді Люботинського міського суду Харківської області, Постановою Верховної Ради України від 15 грудня 2005 року № 3218-ІV обрана на посаду судді Люботинського міського суду Харківської області безстроково.

Відповідно до частини першої статті 116 Закону України від 2 червня 2016 року № 1402-VIII «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон № 1402-VIII ) суддя, який має стаж роботи на посаді судді не менше двадцяти років, що визначається згідно зі статтею 137 цього Закону, має право подати заяву про відставку.

Відповідно до частини першої статті 137 вказаного Закону до стажу роботи на посаді судді зараховується робота на посаді: судді судів України, арбітра (судді) арбітражних судів України, державного арбітра колишнього Державного арбітражу України, арбітра відомчих арбітражів України, судді Конституційного Суду України; члена Вищої ради правосуддя, Вищої ради юстиції, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України; судді в судах та арбітрів у державному і відомчому арбітражах колишнього СРСР та республік, що входили до його складу.

Таким чином, додані до заяви документи свідчать, що суддя Люботинського міського суду Харківської області Дем’яненко І.В. має достатній для звільнення у відставку стаж роботи, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 4 частини шостої статті 126, статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

вирішила:

звільнити Дем’яненко Ірину Володимирівну з посади судді Люботинського міського суду Харківської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

 

В. о. Голови Вищої ради правосуддя                                                                             О.В. Маловацький