X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
11.04.2019
1131/0/15-19
Про задоволення заяви члена Вищої ради правосуддя Гречківського П.М. про самовідвід під час розгляду скарги адвоката Мірошника О.М. в інтересах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, державної прикордонної та фіскальної служб управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим Мурачова Р.В. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 22 листопада 2018 року № 523дп-18 про накладення дисциплінарного стягнення на цього прокурора

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду скарги адвоката Мірошника Олександра Миколайовича в інтересах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, державної прикордонної та фіскальної служб управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим Мурачова Романа Вікторовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 22 листопада 2018 року № 523дп-18 про накладення дисциплінарного стягнення на цього прокурора,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 11 квітня 2019 року включено питання про розгляд скарги адвоката Мірошника О.М. в інтересах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, державної прикордонної та фіскальної служб управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим Мурачова Р.В. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 22 листопада 2018 року № 523дп-18 про накладення дисциплінарного стягнення на цього прокурора.

Членом Вищої ради правосуддя Гречківським П.М. подано заяву про самовідвід під час розгляду цього питання порядку денного. Заяву про самовідвід вмотивовано тим, що адвокат Матійчук О.М. брав участь у справі, в якій член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М. був учасником.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості. За наявності таких обставин член Вищої ради правосуддя повинен заявити самовідвід.

З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду скарги адвоката Мірошника Олександра Миколайовича в інтересах заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів органами Служби безпеки України, державної прикордонної та фіскальної служб управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Автономної Республіки Крим Мурачова Романа Вікторовича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 22 листопада 2018 року № 523дп-18 про накладення дисциплінарного стягнення на цього прокурора.

 

 

Заступник Голови

Вищої ради правосуддя                               В.Е. Беляневич