X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
06.02.2020
328/0/15-20
Про нагородження нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» Стоянової Л.О.

До Вищої ради правосуддя надійшло подання голови Одеського апеляційного суду Колеснікова Г.Я. про нагородження з нагоди 65-річчя від дня народження нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» судді апеляційного суду Одеської області у відставці Стоянової Л.О.

Стоянова Любов Олександрівна з червня 1982 року по листопад 2015 року працювала народним суддею Ленінського районного народного суду міста Одеси, суддею апеляційного суду Одеської області. Стаж роботи на посаді судді – понад 33 роки, до дисциплінарної відповідальності не притягувалась. Верховною Радою України 12 листопада 2015 року звільнена з посади судді у відставку.

Пунктом 1.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя передбачено, що з нагоди державних, професійних свят та ювілейних дат, визначних для судової влади України подій, за значний особистий внесок у діяльність та розвиток судової влади України, налагодження взаємодії судової влади та суспільства, значне особисте сприяння розвитку правової держави та системи правосуддя України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод і законних інтересів людини та громадянина до нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя можуть бути представлені судді у відставці, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники профільних експертних та наукових установ, правозахисники, відомі громадські діячі.

Відповідно до пункту 2.3 цього Положення подання про нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя, за винятком подань про нагородження Подякою Голови Вищої ради правосуддя, розглядає Вища рада правосуддя на найближчому засіданні, про що приймає відповідне рішення.

З огляду на викладене, керуючись статтею 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктами 1.3, 2.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя, Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

нагородити нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» Стоянову Любов Олександрівну – суддю апеляційного суду Одеської області у відставці, за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди 65-річчя від дня народження.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                   А.А. Овсієнко