X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
01.12.2020
3325/0/15-20
Про затвердження висновка члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя

Вища рада правосуддя, заслухавши Голову Вищої ради правосуддя Овсієнка А.А. стосовно висновка члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за результатами перевірки повідомлення судді про втручання в її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя,

 

встановила:

 

до Вищої ради правосуддя надійшло повідомлення судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Шелест Інни Миколаївни про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя (вхідний № 4860/0/6-20 від 22 жовтня 2020 року).

Згідно із протоколом автоматизованого розподілу справ повідомлення судді передане члену Вищої ради правосуддя для проведення перевірки.

Пунктом 23.5 Регламенту Вищої ради правосуддя передбачено, що висновок члена Вищої ради правосуддя про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя затверджується рішенням Вищої ради правосуддя.

За результатами перевірки членом Вищої ради правосуддя Матвійчуком В.В. повідомлення судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Шелест І.М. не встановлено фактів втручання в її діяльність як судді, а також дій, що несуть загрозу незалежності суддів та авторитету правосуддя, про що складено відповідний висновок.

Вища рада правосуддя погоджується з висновком члена Вищої ради правосуддя про відмову у вжитті заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за вказаним повідомленням.

З огляду на викладене, керуючись статтями 3, 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктами 9.1, 23.5 Регламенту Вищої ради правосуддя, Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

затвердити висновок члена Вищої ради правосуддя Матвійчука Віктора Володимировича про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Червонозаводського районного суду міста Харкова Шелест Інни Миколаївни (вхідний № 4860/0/6-20 від 22 жовтня 2020 року).

 

 

 

 

Голова Вищої ради правосуддя            А.А. Овсієнко