X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
13.10.2020
2825/0/15-20
Про задоволення заяви члена Вищої ради правосуддя Гречківського П.М. про самовідвід під час розгляду питання про затвердження висновку члена Вищої ради правосуддя Матвійчука В.В. про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Є.В.

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду питання про затвердження висновку члена Вищої ради правосуддя Матвійчука Віктора Володимировича про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Євгена Володимировича,

 

встановила:

 

 

до порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 13 жовтня 2020 року включено питання про затвердження висновку члена Вищої ради правосуддя Матвійчука В.В. про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Є.В.

                Членом Вищої ради правосуддя Гречківським П.М. подано заяву про самовідвід під час розгляду цього питання порядку денного. Заяву про самовідвід вмотивовано тим, що суддя Синельников Є.В. розглядає справу, в якій член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М. є учасником.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»  член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості. За наявності таких обставин член Вищої ради правосуддя повинен заявити самовідвід.

        З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду питання про затвердження висновку члена Вищої ради правосуддя Матвійчука Віктора Володимировича про відсутність підстав для вжиття заходів щодо забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя за повідомленням судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Євгена Володимировича.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                   А.А. Овсієнко