X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
09.04.2020
915/0/15-20
Про звільнення Багрія В.М. з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду у відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву та додані до неї документи про звільнення Багрія Василя Миколайовича з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду у відставку,

 

встановила:

 

Багрій Василь Миколайович, ____ року народження, з червня 1981 року по лютий 2007 року обіймав посаду народного судді Бориславського міського народного суду Львівської області, судді Бориславського міського суду Львівської області. Постановою Верховної Ради України від 1 червня 2000 року № 1779-ІІІ обраний суддею Бориславського міського суду Львівської області безстроково. Постановою Верховної Ради України від 8 лютого 2007 року № 625-V обраний суддею Львівського апеляційного адміністративного суду безстроково. Указом Президента України від 28 вересня 2018 року № 296/2018 переведений на роботу на посаді судді Восьмого апеляційного адміністративного суду.

До Вищої ради правосуддя 17 березня 2020 року надійшла заява судді Багрія В.М. про звільнення його з посади судді у зв’язку із поданням заяви про відставку.

Додані до заяви документи свідчать, що суддя Багрій В.М. має достатній для звільнення у відставку стаж роботи на посаді судді, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також абзацу четвертого пункту 34 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону в редакції Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Станом на дату надходження заяви до Вищої ради правосуддя стаж роботи Багрія В.М. на посаді судді становить понад 38 років 9 місяців.

Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 4 частини шостої статті 126, статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

вирішила:

 

звільнити Багрія Василя Миколайовича з посади судді Восьмого апеляційного адміністративного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                  А.А. Овсієнко