X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
09.04.2020
926/0/15-20
Про звільнення Струкова О.М. з посади судді Октябрського районного суду міста Полтави у відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву та додані до неї документи про звільнення Струкова Олександра Михайловича з посади судді Октябрського районного суду міста Полтави у відставку,

 

встановила:

 

Струков Олександр Михайлович, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, з лютого 1986 року – народний суддя Октябрського районного народного суду міста Полтави, рішенням Полтавської обласної Ради народних депутатів від 31 травня 1990 року обраний народним суддею Октябрського районного народного суду міста Полтави. Постановою Верховної Ради України від 11 травня 2000 року № 1683-III обраний суддею Октябрського районного суду міста Полтави безстроково.

До Вищої ради правосуддя 24 березня 2020 року надійшла заява Струкова О.М. та матеріали про його звільнення з посади судді Октябрського районного суду міста Полтави у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Додані до заяви документи свідчать, що суддя Струков О.М. має достатній для звільнення у відставку стаж роботи, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також абзацу четвертого пункту 34 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону у редакції Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 4 частини шостої статті 126, статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

вирішила:

 

звільнити Струкова Олександра Михайловича з посади судді Октябрського районного суду міста Полтави у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                             А.А. Овсієнко