X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
03.10.2019
2590/0/15-19
Про звільнення Нечепоренка Л.М. з посади судді Рокитнянського районного суду Київської області у відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву та додані до неї матеріали про звільнення Нечепоренка Леоніда Михайловича з посади судді Рокитнянського районного суду Київської області у відставку,

 

встановила:

 

Нечепоренко Леонід Михайлович, ____ року народження, Указом Президента України від 13 серпня 2002 року № 712/2002 призначений строком на п’ять років на посаду судді Рокитнянського районного суду Київської області, Постановою Верховної Ради України від 10 квітня 2008 року № 261-VI обраний суддею Рокитнянського районного суду Київської області безстроково.

До Вищої ради правосуддя 18 вересня 2019 року надійшла заява судді Нечепоренка Л.М. про звільнення з посади у відставку.

Додані до заяви документи свідчать, що суддя Нечепоренко Л.М. має достатній для звільнення у відставку стаж роботи, визначений на підставі статей 116, 137 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а також абзацу четвертого пункту 34 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» цього Закону у редакції Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 4 частини шостої статті 126, статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 55 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

вирішила:

 

звільнити Нечепоренка Леоніда Михайловича з посади судді Рокитнянського районного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                           А.А. Овсієнко