Вища рада юстиції, розглянувши заяву та додані до неї матеріали про звільнення Мельник Галини Іванівни з посади судді Львівського апеляційного господарського суду у відставку, а також висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад,
встановила:
Мельник Галина Іванівна, ____ року народження, з червня 1982 року по липень 1990 року працювала народним суддею Залізничного районного народного суду міста Львова, з лютого 2002 року – суддя Львівського апеляційного господарського суду. Верховною Радою України 10 січня 2002 року обрана на посаду судді безстроково.
14 липня 2016 року до Вищої ради юстиції надійшла заява Мельник Г.І. від 6 липня 2016 року про відставку.
Суддя має необхідний для відставки стаж роботи, встановлений статтею 120 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».
Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендувала прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Мельник Г.І. з посади судді Львівського апеляційного господарського суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.
На підставі викладеного Вища рада юстиції, керуючись пунктом 9 частини п’ятої статті 126 Конституції України, статтями 24, 27, 31 Закону України «Про Вищу раду юстиції»,
вирішила:
внести подання до Верховної Ради України про звільнення Мельник Галини Іванівни з посади судді Львівського апеляційного господарського суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.
Голова Вищої ради юстиції І.М. Бенедисюк