X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
144/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Бошкової Юлії Миколаївни на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 21 листопада 2011 року № 4042/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Бошкової Ю.М. на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Бошкової Ю.М.,

 

в с т а н о в и л а:

Бошкова Юлія Миколаївна, громадянка України, ____ року народження, у 2006 році закінчила Одеську національну юридичну академію, а у 2010 році – Інститут підготовки професійних суддів названої академії. Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом обіймає посаду помічника судді Вінницького окружного адміністративного суду. Понад 10 років проживає в Україні, володіє державною мовою і склала кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 23 листопада 2011 року № 26-5907/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Бошкової Ю.М. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Бошкової Ю.М. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 21 листопада 2011 року № 4042/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Бошкова Ю.М. готова здійснювати правосуддя та може бути рекомендована на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему «Процесуальні питання, пов’язані з виконанням судових рішень в адміністративних справах», на який членом Вищої ради юстиції надано негативну рецензію. За результатами персонального розгляду кандидатури Бошкової Ю.М. секцією виявлено належний рівень володіння останньою питаннями обраної теми реферату.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Бошкової Юлії Миколаївни на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Бошкової Юлії Миколаївни на посаду судді Вінницького окружного адміністративного суду строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                      В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ