X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
152/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Крижного Олександра Миколайовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 21 листопада 2011 року № 4065/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Крижного О.М. на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Крижного О.М.,

 

в с т а н о в и л а:

Крижний Олександр Миколайович, громадянин України, ____ року народження, у 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого у місті Харкові, а у 2007 році – Міжгалузевий інститут післядипломної освіти при Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» у місті Харкові за спеціальністю «інтелектуальна власність». Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом обіймає посаду начальника юридичного відділу Товариства з обмеженою відповідальністю «Телерадіокомпанія «НОТА» у місті Харкові. Понад 10 років проживає в Україні, володіє державною мовою і склав кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 23 листопада 2011 року №26-5912/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Крижного О.М. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Крижного О.М. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 21 листопада 2011 року № 4065/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Крижний О.М. готовий здійснювати правосуддя та може бути рекомендованим на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Використання у господарській діяльності прав інтелектуальної власності», на який членом Вищої ради юстиції надано позитивну рецензію.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Крижного Олександра Миколайовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Крижного Олександра Миколайовича на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                   В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ