X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
154/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Сажневої Марії Володимирівни на посаду судді господарського суду Донецької області строком на п’ять років.

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 23 листопада 2011 року № 4160/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Сажневої М.В. на посаду судді господарського суду Донецької області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Сажневої М.В.,

 

в с т а н о в и л а:

Сажнева Марія Володимирівна, громадянка України, _____ року народження, у 2007 році закінчила Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство». Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом обіймає посаду помічника судді Смирнової Юлії Миколаївни на час виконання нею повноважень судді господарського суду міста Києва. Понад 10 років проживає в Україні, володіє державною мовою і склала кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 23 листопада 2011 року № 26-6110/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Сажневої М.В. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Сажневої М.В. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 23 листопада 2011 року № 4160/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Сажнева М.В. готова здійснювати правосуддя та може бути рекомендованою на посаду судді господарського суду Донецької області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Способи забезпечення виконання господарських зобов’язань», на який членом Вищої ради юстиції надано позитивну рецензію.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Сажневої Марії Володимирівни на посаду судді господарського суду Донецької області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Сажневої Марії Володимирівни на посаду судді господарського суду Донецької області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                        В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ