X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
172/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Кузняк-Годлевської Елеонори Віталіївни на посаду судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 28 листопада 2011 року № 4419/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Кузняк-Годлевської Е.В. на посаду судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Кузняк-Годлевської Е.В.,

 

в с т а н о в и л а:

Кузняк-Годлевська Елеонора Віталіївна, громадянка України, _____ року народження, у 2005 році закінчила Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича за спеціальністю «правознавство». Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, у квітні 2011 року звільнилася з посади консультанта з кадрової роботи Кам´янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області і з того часу відомості про роботу в трудовій книжці не відображені. Понад 10 років проживає в Україні, володіє державною мовою і склала кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 1 грудня 2011 року № 26-6575/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Кузняк-Годлевської Е.В. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Кузняк-Годлевської Е.В. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 28 листопада 2011 року № 4419/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Кузняк-Годлевська Е.В. готова здійснювати правосуддя та може бути рекомендованою на посаду судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Кримінальна відповідальність за розбій», на який членом Вищої ради юстиції надано негативну рецензію. За результатами персонального розгляду кандидатури Кузняк-Годлевської Е.В. секцією виявлено належний рівень володіння останньою питаннями обраної теми реферату.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Кузняк-Годлевської Елеонори Віталіївни на посаду судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Кузняк-Годлевської Елеонори Віталіївни на посаду судді Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                     В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ