X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
179/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Ониска Руслана Вікторовича на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 28 листопада 2011 року № 4397/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Ониска Р.В. на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Ониска Р.В.,

 

в с т а н о в и л а:

Ониско Руслан Вікторович, громадянин України,____ року народження, у 2000 році закінчив Університет внутрішніх справ у місті Харкові за спеціальністю «правознавство», а у 2010 році – Інститут підготовки професійних суддів Одеської національної юридичної академії. Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом є членом адвокатського об’єднання «Волинська обласна колегія адвокатів». Проживає в Україні понад 10 років, володіє державною мовою і склав кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 1 грудня 2011 року № 26-6579/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Ониска Р.В. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Ониска Р.В. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 28 листопада 2011 року № 4397/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Ониско Р.В. готовий здійснювати правосуддя та може бути рекомендований на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Загальні положення про відшкодування шкоди», на який членом Вищої ради юстиції надано позитивну рецензію.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Ониска Руслана Вікторовича на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Ониска Руслана Вікторовича на посаду судді Артемівського міськрайонного суду Донецької області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                      В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ