X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
191/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Тавлуя Валерія Васильовича на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 28 листопада 2011 року № 4392/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Тавлуя В.В. на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Тавлуя В.В.,

 

в с т а н о в и л а:

Тавлуй Валерій Васильович, громадянин України, ____ року народження, у 2001 році закінчив Одеський національний університет імені І.І. Мечникова за спеціальністю «правознавство», а у 2008 році – Інститут підготовки професійних суддів Одеської національної юридичної академії. Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом обіймає посаду юрисконсульта ТОВ «Прем’єр – Капітал» та за сумісництвом є юрисконсультом ТОВ «Інвестиційно-лізінгової компанії «РЕНТА» у місті Одесі. Проживає в Україні понад 10 років, володіє державною мовою і склав кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 1 грудня 2011 року № 26-6594/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Тавлуя В.В. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Тавлуя В.В. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 28 листопада 2011 року № 4392/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Тавлуй В.В. готовий здійснювати правосуддя та може бути рекомендований на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Звільнення від кримінальної відповідальності», на який членом Вищої ради юстиції надано позитивну рецензію.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Тавлуя Валерія Васильовича на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Тавлуя Валерія Васильовича на посаду судді Березанського районного суду Миколаївської області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                     В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ