X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
204/0/15-12
Про внесення подання Президентові України про призначення Філімонової Олени Юріївни на посаду судді господарського суду Донецької області строком на п’ять років

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (далі – Комісія), викладену у рішенні від 23 листопада 2011 року № 4147/пп-11, і відповідні матеріали про призначення Філімонової О.Ю. на посаду судді господарського суду Донецької області, висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад, а також персонально кандидатуру Філімонової О.Ю.,

 

в с т а н о в и л а:

Філімонова Олена Юріївна, громадянка України, ____ року народження, у 2002 році закінчила Донецький національний університет за спеціальністю «правознавство». Має стаж роботи у галузі права після здобуття вищої юридичної освіти понад 3 роки, останнім часом обіймає посаду помічника судді Бойченка Костянтина Івановича на час виконання ним повноважень судді Донецького апеляційного господарського суду. Понад 10 років проживає в Україні, володіє державною мовою і склала кваліфікаційний іспит.

Відповідно до наданої Комісією Вищій раді юстиції довідки від 23 листопада 2011 року № 26-6095/11 щодо проведення спеціальної перевірки претендента на зайняття посади судді інформація, що перешкоджає призначенню Філімонової О.Ю. на посаду судді, не отримана.

Таким чином, кандидатура Філімонової О.Ю. на посаду судді вперше відповідає вимогам статті 127 Конституції України, статті 64 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Згідно з рішенням Комісії від 23 листопада 2011 року № 4147/пп-11 за рівнем теоретичних знань та професійної підготовки, а також за своїми особистими та моральними якостями Філімонова О.Ю. готова здійснювати правосуддя та може бути рекомендованою на посаду судді господарського суду Донецької області.

Відповідно до статті 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції» до подання Вищої ради юстиції додається, зокрема примірник реферату з питань правознавства, підготовлений кандидатом на посаду судді.

Кандидатом підготовлено реферат на тему: «Забезпечення позову в господарському процесі», на який членом Вищої ради юстиції надано позитивну рецензію.

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендує Вищій раді юстиції прийняти рішення про внесення подання Президентові України щодо призначення Філімонової Олени Юріївни на посаду судді господарського суду Донецької області.

На підставі викладеного, Вища рада юстиції, керуючись статтями 127, 131 Конституції України, статтями 66, 71 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 27, 29 Закону України «Про Вищу раду юстиції», пунктом 7 §3 глави 2 розділу І, §1 глави 1 розділу ІІ Регламенту Вищої ради юстиції

 

в и р і ш и л а :

внести подання Президентові України про призначення Філімонової Олени Юріївни на посаду судді господарського суду Донецької області строком на п’ять років.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                       В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ