X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
209/0/15-12
Про відхилення пропозиції члена Вищої ради юстиції від 29 липня 2010 року про внесення подання про звільнення Манька Г.В. з посади судді господарського суду Дніпропетровської області за порушення присяги, внесеної за результатами перевірки відомостей, викладених у заяві тимчасового адміністратора ТОВ «Український промисловий банк» Раєвського К.Є. від 16 жовтня 2009 року

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши пропозицію члена Вищої ради юстиції від 29 липня 2010 року про внесення подання про звільнення Манька Геннадія Валерійовича з посади судді господарського суду Дніпропетровської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у заяві тимчасового адміністратора товариства з обмеженою відповідальністю «Український промисловий банк» Раєвського К.Є. від 16 жовтня 2009 року, і висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад від 7 лютого 2012 року,

 

встановила:

Манько Геннадій Валерійович, Указом Президента України від 4 жовтня 2005 року призначений на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області. Згідно з Постановою Верховної Ради України від 7 жовтня 2010 року обраний суддею цього ж суду безстроково. В.о. голови господарського суду Дніпропетровської області ОСОБА_1 характеризується позитивно.

До Вищої ради юстиції 22 жовтня 2009 року надійшла заява тимчасового адміністратора товариства з обмеженою відповідальністю (далі – ТОВ) «Український промисловий банк» Раєвського К.Є від 16 жовтня 2009 року щодо порушень норм чинного законодавства, допущених суддею господарського суду Дніпропетровської області Маньком Г.В. під час розгляду справи за позовом ТОВ «Кварцит ДМ» до ТОВ «Укрпромбанк» в особі Дніпропетровської філії про визнання кредитного договору в іноземній валюті недійсним.

За результатами перевірки, проведеної на підставі доручення Голови Вищої ради юстиції, член Вищої ради юстиції 29 липня 2010 року звернувся до Вищої ради юстиції з пропозицією про внесення подання про звільнення Манька Г.В. з посади судді господарського суду Дніпропетровської області за порушення присяги.

На засіданні 7 лютого 2012 року секція Вищої ради юстиції дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відхилення пропозиції члена Вищої ради юстиції від 29 липня 2010 року.

Дослідивши матеріали перевірки, заслухавши доповідача – члена Вищої ради юстиції, Вища рада юстиції вважає, що відсутні підстави для внесення подання про звільнення Манька Г.В. з посади судді господарського суду Дніпропетровської області за порушення присяги. За таких обставин пропозиція члена Вищої ради юстиції підлягає відхиленню.

Вища рада юстиції, керуючись статтями 27, 30 Закону України «Про Вищу раду юстиції», підпунктом «а» пункту 7 § 3 глави 2 розділу I Регламенту Вищої ради юстиції,

 

вирішила:

відхилити пропозицію члена Вищої ради юстиції від 29 липня 2010 року про внесення подання про звільнення Манька Геннадія Валерійовича з посади судді господарського суду Дніпропетровської області за порушення присяги, внесену за результатами перевірки відомостей, викладених у заяві тимчасового адміністратора ТОВ «Український промисловий банк» Раєвського К.Є. від 16 жовтня 2009 року.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                  В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ