X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
07.02.2012
211/0/15-12
Про відхилення пропозиції члена Вищої ради юстиції від 20 січня 2009 року про внесення подання про звільнення Целуха А.П. з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги та затвердження результатів перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за вказаною пропозицією

 

Вища рада юстиції у складі: Колесниченка В.М. – головуючого, Бондика В.А., Висоцького В.І., Гаврилюка М.І., Завальнюка В.В., Ізовітової Л.П., Ківалова С.В., Кобилянського М.Г., Кравченка К.Т., Отрош І.О., Портнова А.В., Сафулька С.Ф., Татькова В.І., Удовиченка О.С., Фесенка Л.І., розглянувши пропозицію члена Вищої ради юстиції від 20 січня 2009 року про внесення подання про звільнення Целуха Анатолія Петровича з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги та матеріали перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за вказаною пропозицією, і висновок секції Вищої ради юстиції з питань підготовки подань для призначення суддів уперше та звільнення їх з посад від 29 березня 2010 року,

 

встановила:

Целух Анатолій Петрович, рішенням восьмої сесії ХХ скликання Одеської обласної ради народних депутатів від 28 лютого 1989 року обраний народним суддею Малиновського районного народного суду м. Одеси, Постановою Верховної Ради України від 18 березня 1999 року обраний суддею Малиновського районного суду м. Одеси безстроково. Головою Малиновського районного суду м. Одеси ОСОБА_1 характеризується посередньо.

До Вищої ради юстиції 26 січня 2009 року надійшла пропозиція члена Вищої ради юстиції від 20 січня 2009 року про внесення подання про звільнення Целуха А.П. з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

За результатами перевірки, проведеної на підставі доручення Голови Вищої ради юстиції, член Вищої ради юстиції дійшов висновку про відсутність підстав для внесення подання про звільнення Целуха А.П. з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги, про що 16 червня 2009 року надав Вищій раді юстиції відповідну довідку.

Зазначена пропозиція та матеріали перевірки розглянуті 29 березня 2010 року секцією Вищої ради юстиції, яка дійшла висновку рекомендувати Вищій раді юстиції прийняти рішення про відхилення пропозиції члена Вищої ради юстиції від 20 січня 2009 року про внесення подання про звільнення Целуха А.П. з посади судді за порушення присяги.

Дослідивши матеріали перевірки, заслухавши доповідача – члена Вищої ради юстиції, врахувавши письмові пояснення судді, Вища рада юстиції вважає, що відсутні підстави для внесення подання про звільнення Целуха А.П. з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги.

За таких обставин пропозиція члена Вищої ради юстиції підлягає відхиленню.

Вища рада юстиції, керуючись статтями 27, 30 Закону України «Про Вищу раду юстиції», підпунктом «а» пункту 7 § 3 глави 2 розділу I Регламенту Вищої ради юстиції,

 

вирішила:

відхилити пропозицію члена Вищої ради юстиції від 20 січня 2009 року про внесення подання про звільнення Целуха Анатолія Петровича з посади судді Малиновського районного суду м. Одеси за порушення присяги та затвердити результати перевірки, проведеної членом Вищої ради юстиції за вказаною пропозицією.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                                                                                                      В.М. Колесниченко

 

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ