X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
21.11.2019
3095/0/15-19
Про нагородження заохочувальними відзнаками Вищої ради правосуддя Веремчук Л.М., Мичковського Р.Ф., Савісько А.П.

До Вищої ради правосуддя надійшли подання голови Волинського апеляційного суду Філюка П.Т. про нагородження нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» судді апеляційного суду Волинської області у відставці Веремчук Людмили Миколаївни, подання голови Хмельницького апеляційного суду Болотіна С.М. про нагородження з нагоди Дня працівника суду нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» судді апеляційного суду Хмельницької області у відставці Мичковського Ростислава Федоровича та подання голови Миколаївського апеляційного суду Міняйла М.П. про нагородження з нагоди Дня працівника суду Почесною грамотою Вищої ради правосуддя судді апеляційного суду Миколаївської області у відставці Савісько Анастасії Петрівни.

Веремчук Людмила Миколаївна з грудня 1992 року по листопад 2015 року працювала на посадах народного судді Луцького міського народного суду, судді Луцького міськрайонного суду Волинської області, апеляційного суду Волинської області. Стаж роботи на посаді судді – 22 роки 11 місяців, до дисциплінарної відповідальності не притягувалась. Верховною Радою України 21 листопада 2015 року звільнена з посади судді у відставку.

Мичковський Ростислав Федорович із січня 1973 року по січень 2005 року працював на посадах народного судді Білогірського районного народного суду Хмельницкої області, Хмельницького обласного суду, заступника голови Хмельницького обласного суду (апеляційного суду Хмельницької області). Стаж роботи на посаді судді – 32 роки, до дисциплінарної відповідальності не притягувався. Верховною Радою України 23 грудня 2004 року звільнений з посади судді у відставку.

Савісько Анастасія Петрівна з грудня 1965 року по квітень 2005 року працювала на посадах народного судді Вознесенського районного народного суду Миколаївської області, судді Миколаївського обласного суду (апеляційного суду Миколаївської області). Стаж роботи на посаді судді – понад 39 років, до дисциплінарної відповідальності не притягувалась. Верховною Радою України 7 квітня 2005 року звільнена з посади судді у відставку.

Пунктом 1.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя передбачено, що з нагоди державних, професійних свят та ювілейних дат, визначних для судової влади України подій, за значний особистий внесок у діяльність та розвиток судової влади України, налагодження взаємодії судової влади та суспільства, значне особисте сприяння розвитку правової держави та системи правосуддя України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод і законних інтересів людини та громадянина до нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя можуть бути представлені судді у відставці, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники профільних експертних та наукових установ, правозахисники, відомі громадські діячі.

Відповідно до пункту 2.3 цього Положення подання про нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя, за винятком подань про нагородження Подякою Голови Вищої ради правосуддя, розглядає Вища рада правосуддя на найближчому засіданні, про що приймає відповідне рішення.

З огляду на викладене, керуючись статтею 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктами 1.3, 2.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя, Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

нагородити за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди Дня працівника суду нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя»:

Веремчук Людмилу Миколаївну – суддю апеляційного суду Волинської області у відставці;

Мичковського Ростислава Федоровича – суддю апеляційного суду Хмельницької області у відставці;

 

Почесною грамотою Вищої ради правосуддя

Савісько Анастасію Петрівну – суддю апеляційного суду Миколаївської області у відставці.

 

 

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                                                А.А. Овсієнко