X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
21.07.2020
2214/0/15-20
Про звільнення Пушкаря С.І. з посади керівника секретаріату Вищої ради правосуддя за угодою сторін

Відповідно до пункту 1 частини другої статті 6 Закону України «Про державну службу» посади керівника та заступника керівника секретаріату Вищої ради правосуддя належать до посад державної служби категорії «А» (вищий корпус державної служби).

Пушкар Сергій Іванович з 23 березня 2017 року обіймає посаду керівника секретаріату Вищої ради правосуддя згідно з рішенням Вищої ради правосуддя  від 23 березня 2017 року № 580/0/15-17 «Про переведення Пушкаря С.І.».

Відповідно до частини третьої статті 27 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» керівник секретаріату та його заступники призначаються на посади та звільняються з посад Вищою радою правосуддя у порядку, встановленому законодавством про державну службу, з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Відповідно до статті 86 Закону України «Про державну службу» державний службовець має право звільнитися зі служби за власним бажанням, попередивши про це суб’єкта призначення у письмовій формі не пізніш як за 14 календарних днів до дня звільнення.

Державний службовець може бути звільнений до закінчення двотижневого строку, передбаченого частиною першою цієї статті, в інший строк за взаємною домовленістю із суб’єктом призначення, якщо таке звільнення не перешкоджатиме належному виконанню обов’язків державним органом.

Суб’єкт призначення зобов’язаний звільнити державного службовця у строк, визначений у поданій ним заяві, у випадках, передбачених законодавством про працю.

Відповідно до пункту 1 статті 36 Кодексу законів про працю України однією з підстав припинення трудового договору є угода сторін.

16 липня 2020 року Пушкар С.І. подав до Вищої ради правосуддя заяву про звільнення із займаної посади за угодою сторін. У поданій Пушкарем С.І. 16 липня 2020 року заяві не зазначено строку, у який він просить звільнити його з посади. Станом на час розгляду вказаної заяви Пушкаря Сергія Івановича інших заяв від нього не надходило.

Заслухавши інформацію члена Вищої ради правосуддя Розваляєвої Т.С., після попереднього з’ясування дійсного волевиявлення Пушкаря Сергія Івановича щодо звільнення його з посади керівника секретаріату Вищої ради правосуддя 21 липня 2020 року, керуючись пунктом 1 статті 36 Кодексу законів про працю України, статтями 27 та 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» та статтею 86 Закону України «Про державну службу», Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

звільнити Пушкаря Сергія Івановича з посади керівника секретаріату Вищої ради правосуддя за угодою сторін 21 липня 2020 року.

 

Голова Вищої ради правосуддя                                               А.А. Овсієнко