X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
14.09.2016
2108/0/15-16
Про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Голуб А.В. з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку

Вища рада юстиції, розглянувши заяву та додані до неї матеріали про звільнення Голуб Алли Вікторівни з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у відставку, а також висновок секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад,

 

встановила:

 

Голуб Алла Вікторівна, __ року народження, з квітня 1996 року по березень 2004 року працювала на посаді судді Білоцерківського міського суду Київської області, з березня 2004 року – суддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області. Верховною Радою України 17 травня 2001 року обрана суддею безстроково.

6 вересня 2016 року до Вищої ради юстиції надійшла заява Голуб А.В. від 5 вересня 2016 року про відставку.

Суддя має достатній для відставки стаж роботи, встановлений статтею 120 Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Секція Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад рекомендувала прийняти рішення про внесення подання до Верховної Ради України про звільнення Голуб Алли Вікторівни з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

На підставі викладеного Вища рада юстиції, керуючись пунктом 9 частини п’ятої статті 126 Конституції України, статтями 24, 27, 31 Закону України «Про Вищу раду юстиції»,

вирішила:

 

внести подання до Верховної Ради України про звільнення Голуб Алли Вікторівни з посади судді Білоцерківського міськрайонного суду Київської області у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

Голова Вищої ради юстиції                                                       І.М. Бенедисюк

Примітки: 

ВИЩА РАДА ЮСТИЦІЇ