X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Третя Дисциплінарна палата
Ухвала
Київ
21.10.2020
2911/3дп/15-20
Про задоволення заяви члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського П.М. про самовідвід

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя у складі головуючого – Говорухи В.І., членів Іванової Л.Б., Матвійчука В.В., Швецової Л.А., розглянувши заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 21 жовтня 2020 року включено питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті за скаргою Гресь А.В. стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Євгена Володимировича.

Членом Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківським П.М. заявлено самовідвід щодо розгляду вказаного вище питання з метою уникнення будь-яких сумнівів у його об’єктивності та неупередженості. Заяву про самовідвід мотивовано тим, що суддя Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельников Є.В. розглядає справу, у якій Гречківський П.М. є учасником.

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя встановила таке.

Підстави та порядок відводу члена Вищої ради правосуддя наведені у статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя».

Відповідно до частини першої цієї статті член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості.

З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід при розгляді Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті за скаргою Гресь А.В. стосовно судді Касаційного цивільного суду у складі Верховного Суду Синельникова Євгена Володимировича.

 

 

Головуючий на засіданні

Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                     В.І. Говоруха

 

Члени Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                          Л.Б. Іванова

 

 

                                                                        В.В. Матвійчук

 

 

                                                                     Л.А. Швецова