X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
27.05.2021
1165/0/15-21
Про задоволення заяви члена Вищої ради правосуддя Гречківського П.М. про самовідвід під час розгляду скарг адвоката Федоренка І.Л. в інтересах Януковича В.Ф. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 липня 2018 року № 319дп-18 про закриття дисциплінарного провадження стосовно Генерального прокурора України Луценка Ю.В.

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду скарг адвоката Федоренка Ігоря Люсиковича в інтересах Януковича Віктора Федоровича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 липня 2018 року № 319дп-18 про закриття дисциплінарного провадження стосовно Генерального прокурора України Луценка Юрія Віталійовича,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 27 травня 2021 року включено питання про розгляд скарг адвоката Федоренка І.Л. в інтересах Януковича В.Ф. на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 липня 2018 року № 319дп-18 про закриття дисциплінарного провадження стосовно Генерального прокурора України Луценка Ю.В.

Членом Вищої ради правосуддя Гречківським П.М. подано заяву про самовідвід під час розгляду цього питання порядку денного. Заяву про самовідвід вмотивовано тим, що Генеральний прокурор України Луценко Ю.В. здійснював процесуальне керівництво у справі, в якій член Вищої ради правосуддя Гречківський П.М. був учасником.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості. За наявності таких обставин член Вищої ради правосуддя повинен заявити самовідвід.

З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід під час розгляду скарг адвоката Федоренка Ігоря Люсиковича в інтересах Януковича Віктора Федоровича на рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів від 18 липня 2018 року № 319дп-18 про закриття дисциплінарного провадження стосовно Генерального прокурора України Луценка Юрія Віталійовича.

 

 

В.о. Голови Вищої ради правосуддя                                          О.В. Маловацький