X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
15.10.2019
2695/0/15-19
Про переведення судді апеляційного суду Дніпропетровської області Мудрецького Р.В. до Дніпропетровського апеляційного суду

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо переведення судді апеляційного суду Дніпропетровської області Мудрецького Романа Володимировича до Дніпропетровського апеляційного суду,

 

встановила:

 

Мудрецький Роман Володимирович Постановою Верховної Ради України від 22 жовтня 2009 року № 1683-VI обраний на посаду судді Костянтинівського міськрайонного суду Донецької області безстроково, Постановою Верховної Ради України від 22 вересня 2011 року № 3784-VI – суддею апеляційного суду Дніпропетровської області.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 20 вересня 2019 року № 128/пс-19, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 3 жовтня 2019 року, рекомендувала суддю апеляційного суду Дніпропетровської області Мудрецького Р.В. для переведення на посаду судді Дніпропетровського апеляційного суду.  

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) встановлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» ліквідовано апеляційний суд Дніпропетровської області та утворено Дніпропетровський апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Дніпропетровську область, з місцезнаходженням у містах Дніпрі та Кривому Розі.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і доданих до неї матеріалів.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 8 частини першої статті 131 Конституції України, пунктом 1 частини другої статті 53, частинами першою, третьою статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 70, 71 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», главою 21 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

вирішила:

 

перевести суддю апеляційного суду Дніпропетровської області Мудрецького Романа Володимировича до Дніпропетровського апеляційного суду.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя

 

Члени Вищої ради правосуддя

 

                    О.Є. Блажівська

        

                     В.І. Говоруха

 

                    П.М. Гречківський

 

                    Л.Б. Іванова

 

                    Н.С. Краснощокова

 

                   

 

                            А.А. Овсієнко

 

 

 

                          О.В. Маловацький 

 

                           В.В. Матвійчук

 

                            О.В. Прудивус

 

                            І.Ю. Фомін

 

                            Л.А. Швецова

 

                            С.Б. Шелест

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Примітки: 

Ухвала Вищої ради правосуддя  від 22 жовтня 2019 року № 2787/0/15-19 про виправлення описки