X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
15.10.2019
2708/0/15-19
Про переведення судді Одеського апеляційного господарського суду Головея В.М. до Південно-західного апеляційного господарського суду

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України щодо переведення судді Одеського апеляційного господарського суду Головея Віктора Миколайовича,

 

встановила:

 

Головей Віктор Миколайович Постановою Верховної Ради України від 17 листопада 2011 року № 4048-VI обраний суддею Одеського апеляційного господарського суду.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 20 вересня 2019 року № 100/пс-19, яке надійшло до Вищої ради правосуддя 3 жовтня 2019 року, рекомендувала суддю Одеського апеляційного господарського суду Головея В.М. для переведення на посаду судді Південно-західного апеляційного господарського суду.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) встановлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» ліквідовано Одеський апеляційний господарський суд та утворено Південно-західний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Миколаївську, Одеську та Херсонську області, з місцезнаходженням у місті Одесі.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і доданих до неї матеріалів.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 8 частини першої статті 131 Конституції України, пунктом 1 частини другої статті 53, частинами першою, третьою статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 70, 71 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», главою 21 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

вирішила:

 

перевести суддю Одеського апеляційного господарського суду Головея Віктора Миколайовича на посаду судді Південно-західного апеляційного господарського суду.

 

Голова Вищої ради правосуддя

 

А.А. Овсієнко

 

Члени Вищої ради правосуддя

 

 

 

О.Є. Блажівська

 

В.І. Говоруха

 

 

П.М. Гречківський

 

Л.Б. Іванова

 

Н.С. Краснощокова

 

О.В. Маловацький

 

В.В. Матвійчук

 

О.В. Прудивус

 

І.Ю. Фомін

 

Л.А. Швецова

 

С.Б. Шелест