X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
12.11.2020
3098/0/15-20
Про залишення без розгляду заяви судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Івасівки А.П. про призначення на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Івасівки Андрія Петровича про призначення на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, додані до заяви документи, заслухавши висновок члена Вищої ради правосуддя,

 

встановила:

 

Івасівка Андрій Петрович, _____ року народження, Указом Президента України від 14 лютого 2011 року № 209/2011 призначений на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області строком на п’ять років.

Повноваження судді Івасівки А.П. припинилися у лютому 2016 року у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено. На сьогодні Івасівка А.П. обіймає посаду судді у зазначеному суді, однак не здійснює правосуддя, у зв’язку із закінченням строку повноважень.

До Вищої ради правосуддя 12 жовтня 2020 року надійшла заява судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Івасівки Андрія Петровича про призначення на посаду судді цього суду у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено, на підставі положень підпункту 3 пункту 2 розділу ІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо відрядження суддів та врегулювання інших питань забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України» від 4 червня 2020 року № 679-IX.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справи між членами Вищої ради правосуддя від 12 жовтня 2020 року вказана заява (єдиний унікальний номер справи № 4672/0/6-20) для попереднього розгляду передана члену Вищої ради правосуддя Шелест С.Б.

11 листопада 2020 року на електронну адресу Вищої ради правосуддя за вхідним № 4672/2/6-20 надійшло клопотання судді Івасівки А.П. з проханням залишити без розгляду його заяву про призначення на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено.

Відповідно до пункту 9.1 глави 9 Регламенту Вищої ради правосуддя питання, пов’язані з відкриттям справи, зупиненням провадження у справі, залишенням заяви без розгляду та її поверненням, поверненням дисциплінарної скарги, а також в інших випадках, визначених цим Регламентом, вирішуються шляхом постановлення ухвал.

З огляду на викладене, Вища рада правосуддя, керуючись статтею 131 Конституції України, статтями 3, 30, 34, 36 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктом 9.1 глави 9 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

ухвалила:

 

залишити без розгляду заяву судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Івасівки Андрія Петровича про призначення на посаду судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області у зв’язку із закінченням строку, на який його було призначено.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                                 А.А. Овсієнко