X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
02.12.2021
2288/0/15-21
Про нагородження нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» Нестеренко Л.О.

До Вищої ради правосуддя надійшло подання тимчасово виконуючого обов’язки голови Запорізького окружного адміністративного суду Батрак І.В. про нагородження з нагоди Дня працівників суду нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» судді Запорізького окружного адміністративного суду у відставці Нестеренко Л.О.

Нестеренко Людмила Олексіївна з вересня 1985 року по вересень 2017 року працювала суддею Оріхівського районного суду Запорізької області, Ленінського районного суду міста Запоріжжя, Запорізького окружного адміністративного суду. Стаж роботи на посаді судді – 32 роки. Вищою радою правосуддя 12 вересня 2017 року звільнена з посади судді у відставку. До дисциплінарної відповідальності не притягувалась.

Пунктом 1.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя передбачено, що з нагоди державних, професійних свят та ювілейних дат, визначних для судової влади України подій, за значний особистий внесок у діяльність та розвиток судової влади України, налагодження взаємодії судової влади та суспільства, значне особисте сприяння розвитку правової держави та системи правосуддя України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод і законних інтересів людини та громадянина до нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя можуть бути представлені судді у відставці, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування, працівники профільних експертних та наукових установ, правозахисники, відомі громадські діячі.

Відповідно до пункту 2.3 цього Положення подання про нагородження відзнаками Вищої ради правосуддя, за винятком подань про нагородження Подякою Голови Вищої ради правосуддя, розглядає Вища рада правосуддя на найближчому засіданні, про що приймає відповідне рішення.

З огляду на викладене, керуючись статтею 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктами 1.3, 2.3 Положення про заохочувальні відзнаки Вищої ради правосуддя, Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

нагородити нагрудним знаком «Відзнака Вищої ради правосуддя» Нестеренко Людмилу Олексіївну – суддю Запорізького окружного адміністративного суду у відставці, за значний особистий внесок у діяльність і розвиток судової влади України, втілення принципів верховенства права та захисту прав, свобод, законних інтересів людини і громадянина та з нагоди Дня працівників суду.

 

 

В.о. Голови

Вищої ради правосуддя                                                                 Олексій МАЛОВАЦЬКИЙ