X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
15.10.2019
2736/0/15-19
Про переведення судді апеляційного суду Донецької області Мірути О.А. до Донецького апеляційного суду

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та додані до неї матеріали про переведення судді апеляційного суду Донецької області Мірути Ольги Анатоліївни,

 

встановила:

 

Мірута Ольга Анатоліївна Указом Президента України від 7 жовтня 2005 року № 1429/2005 призначена на посаду судді Ворошиловського районного суду міста Донецька строком на п’ять років, Постановою Верховної Ради України від 2 грудня 2010 року № 2759-VI обрана на посаду судді вказаного суду безстроково, Постановою Верховної Ради України від 5 вересня 2013 року № 447-VIІ обрана на посаду судді апеляційного суду Донецької області.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 20 вересня 2019 року № 126/пс-19 рекомендувала суддю апеляційного суду Донецької області Міруту О.А. для переведення на посаду судді Донецького апеляційного суду.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) установлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 452/2017 «Про ліквідацію апеляційних судів та утворення апеляційних судів в апеляційних округах» ліквідовано апеляційний суд Донецької області та утворено Донецький апеляційний суд в апеляційному окрузі, що включає Донецьку область, з місцезнаходженням у містах Бахмуті, Донецьку і Маріуполі.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» визначено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і доданих до неї матеріалів.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 8 частини першої статті 131 Конституції України, пунктом 1 частини другої статті 53, частинами першою, третьою статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 70, 71 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», главою 21 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

вирішила:

 

перевести суддю апеляційного суду Донецької області Міруту Ольгу Анатоліївну на посаду судді Донецького апеляційного суду.

 

Голова Вищої ради правосуддя

 

     А.А. Овсієнко

 

 

Члени Вищої ради правосуддя

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

О.Є. Блажівська

В.І. Говоруха

П.М. Гречківський

Л.Б. Іванова

Н.С. Краснощокова

О.В. Маловацький

В.В. Матвійчук

О.В. Прудивус

І.Ю. Фомін

Л.А. Швецова

С.Б. Шелес