X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Дисциплінарний інспектор
ПЛЕСКАЧ В’ЯЧЕСЛАВ ЮРІЙОВИЧ
Ухвала
Київ
25.02.2025
948/0/18-25
Про залишення без розгляду та повернення скарги Зінчук М.З. стосовно суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду Залімського І.Г., Сушко О.О., Мацького Є.М.

Дисциплінарний інспектор Вищої ради правосуддя Плескач В’ячеслав Юрійович, здійснивши попередню перевірку дисциплінарної скарги З-2584/0/7-23,

встановив:

21 липня 2023 року до Вищої ради правосуддя надійшла дисциплінарна скарга, в якій ЗІНЧУК МАРІЯ ЗАХАРІВНА порушує питання про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів Сьомого апеляційного адміністративного суду Залімського І.Г., Сушко О.О., Мацького Є.М.

Пунктом 4 частини першої статті 44 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» передбачено, що дисциплінарна скарга залишається без розгляду та повертається скаржнику, якщо вона містить виражені у непристойній формі висловлювання або висловлювання, що принижують честь і гідність будь-якої особи.

В дисциплінарній скарзі скаржник неодноразово вживає зневажливу лексику щодо судді, що свідчить про невідповідність скарзі означеній вимозі Закону України "Про Вищу раду правосуддя".

За наявності підстав для повернення дисциплінарної скарги не проводиться оцінка достовірності відомостей про ознаки дисциплінарного проступку у поведінці судді та доказів його вчинення.

За наявності підстав для повернення дисциплінарної скарги не проводиться оцінка достовірності відомостей про ознаки дисциплінарного проступку у поведінці судді та доказів його вчинення.

З огляду на викладене, керуючись пунктом 4 частини першої статті 44 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» та пунктом 13.9 Регламенту Вищої ради правосуддя,

ухвалив:

дисциплінарну скаргу залишити без розгляду та повернути скаржнику.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Дисциплінарний інспектор Вищої ради

правосуддя

В’ячеслав ПЛЕСКАЧ
Ознака до документа: 
Результати розгляду питань щодо притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності