X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
17.12.2020
3533/0/15-20
Про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Галицького районного суду Івано-Франківської області

Вища рада правосуддя, розглянувши питання щодо продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Галицького районного суду Івано-Франківської області,

встановила:

рішенням Вищої ради правосуддя від 1 грудня 2020 року № 3328/0/15-20 розпочато процедуру відрядження 1 (одного) судді до Галицького районного суду Івано-Франківської області.

Цим рішенням затверджено текст оголошення про початок процедури відрядження, яким визначено десятиденний строк (із дня оголошення про початок процедури відрядження судді) для надання суддями, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, документів, визначених пунктом 6 розділу IV-1 Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами)  (далі – Порядок), зокрема згоди судді на відрядження, та інших документів.

Зазначене рішення та оголошення оприлюднено на офіційному вебсайті Вищої ради правосуддя 3 грудня 2020 року.

Десятиденний строк подання документів суддями, які виявили бажання бути відрядженими до Галицького районного суду Івано-Франківської області, закінчився 13 грудня 2020 року.

Протягом зазначеного строку жоден суддя не надав згоди на відрядження до вказаного суду.

Згідно з абзацом третім пункту 2 розділу IV-1 Порядку строк надання суддею згоди на відрядження, вказаний в оголошенні, може бути продовжено у разі відсутності суддів, які виявили бажання бути відрядженими до іншого суду.

Враховуючи наведені вище обставини, з метою врегулювання навантаження та забезпечення належних умов доступу до правосуддя у Галицькому районному суді Івано-Франківської області Вища рада правосуддя вважає, що вказаний у зазначеному оголошенні строк надання суддями згоди на відрядження до цього суду слід продовжити до 28 грудня 2020 року.

Керуючись статтею 55 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» щодо відрядження суддів та врегулювання інших питань забезпечення функціонування системи правосуддя в період відсутності повноважного складу Вищої кваліфікаційної комісії суддів України», статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Регламентом Вищої ради правосуддя, Порядком відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), Вища рада правосуддя

 

вирішила:

 

1. Продовжити до 28 грудня 2020 року строк надання суддями згоди на відрядження до Галицького районного суду Івано-Франківської області.

2. Затвердити текст оголошення про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до Галицького районного суду Івано-Франківської області (додається) та оприлюднити його на вебсайті Вищої ради правосуддя.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                              А.А. Овсієнко

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення Вищої ради правосуддя

 

17 грудня 2020 року № 3533/0/15-20

  

ОГОЛОШЕННЯ

про продовження строку надання суддями згоди на відрядження

 

Вища рада правосуддя відповідно до рішення від 17 грудня 2020 року № 3533/0/15-20 оголошує про продовження строку надання суддями згоди на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, а саме до

 

Галицького районного суду Івано-Франківської області – 1 судді.

 

Судді, які виявили бажання бути відрядженими до вказаного суду, повинні до 28 грудня 2020 року подати до Вищої ради правосуддя такі документи*:

згоду на відрядження до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя, адресовану Вищій раді правосуддя, за формою згідно з додатком 1-2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

довідку для розгляду питання щодо відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації для здійснення правосуддя за формою згідно з додатком 2 до Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами);

інші документи згідно із зазначеним у згоді на відрядження переліком, які можуть бути враховані під час вирішення питання про відрядження судді.

 

* Документи для відрядження можуть бути подані:

 суддею особисто до Вищої ради правосуддя з понеділка по четвер з 08 год 00 хв до 12 год 00 хв та з 12 год 45 хв до 16 год 00 хв, у п’ятницю з 08 год 00 хв до 12 год 00 хв та з 12 год 45 хв до 15 год 00 хв за адресою: м. Київ, вул. Студентська, 12-А;

 електронною поштою на адресу assistant@hcj.gov.ua.

Документи щодо відрядження, які надсилаються електронною поштою, мають бути відскановані окремими файлами у форматі PDF із зазначенням назви кожного з них. Також має бути додане відскановане у форматі PDF підтвердження про направлення оригіналів документів до Вищої ради правосуддя засобами поштового зв’язку (опис вкладення разом із розрахунковим документом).

Звертаємо увагу, що документи мають бути подані відповідно до приписів Порядку відрядження судді до іншого суду того самого рівня і спеціалізації (як тимчасового переведення), затвердженого рішенням Вищої ради правосуддя від 24 січня 2017 року № 54/0/15-17 (із змінами), та умов, зазначених в оголошенні.