X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
15.10.2019
2737/0/15-19
Про переведення судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Мороза В.Ф. до Центрального апеляційного господарського суду

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та додані до неї матеріали про переведення судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду Мороза Валентина Федоровича,

 

встановила:

 

Мороз Валентин Федорович Указом Президента України від 13 серпня 2002 року № 712/2002 призначений на посаду судді господарського суду Дніпропетровської області строком на п’ять років, Постановою Верховної Ради України від 20 березня 2008 року № 237-VI обраний на посаду судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду безстроково, Постановою Верховної Ради України від 12 квітня 2012 року № 4633-VI обраний на посаду судді Вищого адміністративного суду України, Указом Президента України від 21 вересня 2018 року № 287/2018 переведений на роботу на посаді судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду.

Вища кваліфікаційна комісія суддів України рішенням від 20 вересня 2019 року № 127/пс-19 рекомендувала суддю Дніпропетровського апеляційного господарського суду Мороза В.Ф. для переведення на посаду судді Центрального апеляційного господарського суду.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» (далі – Закон) установлено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» ліквідовано Дніпропетровський апеляційний господарський суд та утворено Центральний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Дніпропетровську, Запорізьку та Кіровоградську області, з місцезнаходженням у місті Дніпрі.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» визначено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і доданих до неї матеріалів.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 8 частини першої статті 131 Конституції України, пунктом 1 частини другої статті 53, частинами першою, третьою статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 70, 71 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», главою 21 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

вирішила:

 

перевести суддю Дніпропетровського апеляційного господарського суду Мороза Валентина Федоровича на посаду судді Центрального апеляційного господарського суду.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                             А.А. Овсієнко

 

Члени Вищої ради правосуддя                                              О.Є. Блажівська

                                                                                                     В.І. Говоруха

                                                                                                     П.М. Гречківський

                                                                                                     Л.Б. Іванова

                                                                                                     Н.С. Краснощокова

                                                                                                     О.В. Маловацький

                                                                                                     В.В. Матвійчук

                                                                                                     О.В. Прудивус

                                                                                                     І.Ю. Фомін

                                                                                                     Л.А. Швецова

                                                                                                     С.Б. Шелест