X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Третя Дисциплінарна палата
Ухвала
Київ
18.11.2020
3159/3дп/15-20
Про продовження строку розгляду дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Кіпріч А.К. в особі адвоката Капустіна В.В. стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М.

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя у складі головуючого – Швецової Л.А., членів Гречківського П.М., Іванової Л.Б. Матвійчука В.В. та залученої із Другої Дисциплінарної палати члена Вищої ради правосуддя Блажівської О.Є., розглянувши питання про продовження строку розгляду дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Кіпріч Анни Костянтинівни в особі адвоката Капустіна Володимира Володимировича стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна Михайла Миколайовича,

 

встановила:

 

до Вищої ради правосуддя 19 червня 2020 року за вхідним № К-3748/0/7-20 надійшла дисциплінарна скарга Кіпріч А.К. в особі адвоката Капустіна В.В. на дії судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М. під час здійснення правосуддя у справі № 922/721/20.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу справи між членами Вищої ради правосуддя від 25 лютого 2020 року вказану скаргу передано члену Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Матвійчуку В.В. для проведення перевірки.

Ухвалою від 19 серпня 2020 року № 2424/3дп/15-20 Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя відкрила дисциплінарну справу стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М. з підстав наявності у його діях ознак дисциплінарного проступку, передбаченого пунктом 4 частини першої статті 106 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», а саме умисного або внаслідок грубої недбалості допущення суддею, який брав участь в ухваленні судового рішення, порушення прав людини та основоположних свобод або іншого грубого порушення закону, що призвело до істотних негативних наслідків.

Частиною тринадцятою статті 49 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» передбачено, що дисциплінарна палата розглядає дисциплінарну справу протягом дев’яноста днів з дня її відкриття. Цей строк може бути продовжений Дисциплінарною палатою не більше ніж на тридцять днів у виключних випадках, у разі потреби додаткової перевірки обставин та/або матеріалів дисциплінарної справи.

Відповідно до пункту 12.34 Регламенту Вищої ради правосуддя дисциплінарна палата розглядає дисциплінарну справу (скаргу) протягом строків, визначених Законом, чинним на день надходження дисциплінарної скарги до Ради.

У зв’язку зі необхідністю проведення додаткової перевірки обставин і матеріалів дисциплінарної справи, відкритої за дисциплінарною скаргою Кіпріч А.К. в особі адвоката Капустіна В.В. стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М., Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя вважає за доцільне продовжити строк розгляду зазначеної справи на тридцять днів.

З огляду на викладене та керуючись частиною тринадцятою статті 49 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктом 12.34 Регламенту Вищої ради правосуддя, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

 

ухвалила:

 

продовжити строк розгляду дисциплінарної справи, відкритої за скаргою Кіпріч Анни Костянтинівни в особі адвоката Капустіна Володимира Володимировича стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна Михайла Миколайовича, до 17 грудня 2020 року.

 

 

Головуючий на засіданні

Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя                                              Л.А. Швецова

 

Члени Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                П.М. Гречківський

                                                                                         Л.Б. Іванова

                                                                                         В.В. Матвійчук

 

Члени Другої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                О.Є. Блажівська