X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Третя Дисциплінарна палата
Ухвала
Київ
11.12.2019
3418/3дп/15-19
Про відмову у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М.

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя у складі головуючого – Швецової Л.А, членів Гречківського П.М, Іванової Л.Б., Матвійчука В.В., розглянувши висновок доповідача – члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Говорухи В.І. та додані до нього матеріали попередньої перевірки скарги Жука Олександра Віталійовича стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна Михайла Миколайовича,

 

встановила:

 

до Вищої ради правосуддя 11 листопада 2019 року надійшла скарга Жука О.В. (вх. № Ж-3406/3/7-19) на дії судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна М.М., які, як вважає скаржник, свідчать про допущення суддею поведінки, яка містить ознаки дисциплінарного проступку.

За результатами попередньої перевірки дисциплінарної скаргидоповідачем – членом Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Говорухою В.І. складено висновок від 5 грудня 2019 року про відсутність підстав для відкриття дисциплінарної справи, оскільки в діях судді не встановлено ознак дисциплінарного проступку (частина шоста статті 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»).

Відповідно до частини шостої статті 107 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» дисциплінарну справу щодо судді не може бути порушено за скаргою, що не містить відомостей про наявність ознак дисциплінарного проступку судді.

Керуючись статтями 107, 45 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктом 12.13 Регламенту Вищої ради правосуддя, Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

 

ухвалила:

 

відмовити у відкритті дисциплінарної справи стосовно судді Східного апеляційного господарського суду Слободіна Михайла Миколайовича.

Ухвала оскарженню не підлягає.

 

 

Головуючий на засіданні

Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя

 

 

Л.А. Швецова

 

Члени Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя

 

П.М. Гречківський

 

 

 

 

Л.Б. Іванова

 

 

В.В. Матвійчук