X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Рішення
Київ
15.10.2019
2675/0/15-19
Про переведення судді Київського апеляційного господарського суду Копитової О.С. до Північного апеляційного господарського суду

Вища рада правосуддя, розглянувши рекомендацію Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про переведення судді Київського апеляційного господарського суду Копитової Олени Сергіївни на посаду судді Північного апеляційного господарського суду,

 

встановила:

 

Копитова Олена Сергіївна, громадянка України, 1979 року народження, Указом Президента України від 31 січня 2006 року № 79/2006 призначена на посаду судді господарського суду міста Києва строком на п’ять років, Постановою Верховної Ради України від 2 грудня 2010 року № 2765-VI обрана на посаду судді господарського суду міста Києва безстроково, Постановою Верховної Ради України від 19 вересня 2013 року № 593-VII обрана на посаду судді Київського апеляційного господарського суду.

Указом Президента України від 29 грудня 2017 року № 454/2017 «Про ліквідацію апеляційних господарських судів та утворення апеляційних господарських судів в апеляційних округах» ліквідовано Київський апеляційний господарський суд та утворено Північний апеляційний господарський суд в апеляційному окрузі, що включає Київську, Сумську, Черкаську, Чернігівську області та місто Київ, з місцезнаходженням у місті Києві.

20 вересня 2019 року Вищою кваліфікаційною комісією суддів України прийнято рішення № 116/пс-19, що надійшло до Вищої ради правосуддя 3 жовтня 2019 року, яким рекомендовано перевести суддю Київського апеляційного господарського суду Копитову О.С. на посаду судді Північного апеляційного господарського суду.

Статтею 70 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» встановлено, що переведення судді з одного суду до іншого здійснюється Вищою радою правосуддя на підставі та в межах рекомендації Вищої кваліфікаційної комісії суддів України і доданих до неї матеріалів.

Пунктом 1 частини другої статті 53 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» передбачено, що суддю може бути переведено до іншого суду без його згоди у разі реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду.

Відповідно до частини третьої статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» переведення судді на посаду судді до іншого суду того самого або нижчого рівня може здійснюватися без конкурсу тільки у випадках реорганізації, ліквідації або припинення роботи суду, в якому такий суддя обіймає посаду судді.

З огляду на викладене Вища рада правосуддя, керуючись пунктом 8 частини першої статті 131 Конституції України, пунктом 1 частини другої статті 53, частинами першою, третьою статті 82 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтями 3, 30, 34, 70, 71 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», главою 21 Регламенту Вищої ради правосуддя,

 

вирішила:

 

перевести суддю Київського апеляційного господарського суду Копитову Олену Сергіївну на посаду судді Північного апеляційного господарського суду.

 

 Голова Вищої ради правосуддя                                                                  А.А. Овсієнко

 

Члени Вищої ради правосуддя

 

 

О.Є. Блажівська

В.І. Говоруха

П.М. Гречківський

                                                                                                                           Л.Б. Іванова

                                                                                                                           Н.С. Краснощокова

                                                                                                                            О.В. Маловацький

                                                                                                                            В.В. Матвійчук

                                                                                                                            О.В. Прудивус

                                                                                                                            І.Ю. Фомін

                                                                                                                           Л.А. Швецова             

                                                                                                                           С.Б. Шелест