X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
11.03.2021
611/0/15-21
Про задоволення заяви члена Вищої ради правосуддя Овсієнка А.А. про самовідвід під час розгляду матеріалів щодо звільнення його з посади судді Волинського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку

Вища рада правосуддя, розглянувши заяву члена Вищої ради правосуддя Овсієнка Андрія Анатолійовича про самовідвід під час розгляду матеріалів щодо звільнення його з посади судді Волинського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Вищої ради правосуддя 11 березня 2021 року включено питання про розгляд матеріалів щодо звільнення Овсієнка А.А. з посади судді Волинського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Членом Вищої ради правосуддя Овсієнком А.А. подано заяву про самовідвід під час розгляду цього питання порядку денного. Заяву про самовідвід подано з мотивів запобігання виникненню сумніву у його неупередженості при розгляді зазначеного питання.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»  член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості. За наявності таких обставин член Вищої ради правосуддя повинен заявити самовідвід.

 

 

 

З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Вищої ради правосуддя Овсієнка Андрія Анатолійовича про самовідвід під час розгляду матеріалів щодо звільнення його з посади судді Волинського апеляційного суду у зв’язку з поданням заяви про відставку.

 

 

Заступник Голови

Вищої ради правосуддя                                                     О.В. Маловацький