X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Ухвала
Київ
22.12.2020
3592/0/15-20
Про залишення без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Горчакової О.І. з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України

Вища рада правосуддя, розглянувши подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Горчакової Ольги Іванівни з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова,

встановила:

до Вищої ради правосуддя 22 серпня 2018 року надійшло подання від 22 серпня 2018 року № 21-4664/18 з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України від 20 липня 2018 року № 1254/ко-18 про звільнення Горчакової О.І. з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

24 липня 2019 року до Вищої ради правосуддя надійшла заява судді Горчакової О.І. про звільнення з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова у відставку.

За результатами розгляду зазначеної заяви Вища рада правосуддя рішенням від 17 грудня 2020 року № 3502/0/15-20 звільнила Горчакову О.І. з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова у зв’язку з поданням заяви про відставку.

Відповідно до пункту 9.1 Регламенту Вищої ради правосуддя результатом розгляду питань діяльності Ради та її органів, віднесених Законом України «Про Вищу раду правосуддя» до їх компетенції, а також вирішення питань організаційної діяльності Ради є рішення, які ухвалюють у таких формах: рішення, ухвала, протокольна ухвала. Питання, пов’язані з відкриттям справи, зупиненням провадження у справі, залишенням заяви без розгляду та її поверненням, поверненням дисциплінарної скарги, а також в інших випадках, визначених цим Регламентом, вирішуються шляхом постановлення ухвал.

На підставі викладеного Вища рада правосуддя, керуючись підпунктом 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України та статтями 3, 30, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», пунктом 9.1 Регламенту Вищої ради правосуддя,

ухвалила:

залишити без розгляду подання з рекомендацією Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про звільнення Горчакової Ольги Іванівни з посади судді Орджонікідзевського районного суду міста Харкова на підставі підпункту 4 пункту 161 розділу XV «Перехідні положення» Конституції України.

 

 

Голова Вищої ради правосуддя                                     А.А. Овсієнко