X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Третя Дисциплінарна палата
Ухвала
Київ
04.03.2020
666/3дп/15-20
Прo задоволення заяви члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Швецової Л.А. про самовідвід

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя у складі головуючого – Говорухи В.І., членів Гречківського П.М., Іванової Л.Б., Матвійчука В.В., розглянувши заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Швецової Лариси Анатоліївни про самовідвід,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 4 березня 2020 року включено розгляд питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті за скаргою Голубкова А.А. стосовно суддів Харківського апеляційного суду Котелевець Алли Вікторівни, Піддубного Романа Миколайовича, Швецової Лариси Анатоліївни.

Членом Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Швецовою Л.А. заявлено самовідвід щодо розгляду вказаного вище питання та дисциплінарної справи з метою уникнення будь-яких сумнівів у її об’єктивності та неупередженості. Заяву про самовідвід мотивовано тим, що дисциплінарна скарга Голубкова А.А. подана стосовно Швецової Л.А., як судді Харківського апеляційного суду.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості.

З огляду на зазначене та керуючись статтею 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Швецової Лариси Анатоліївни про самовідвід при розгляді Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті Голубкова А.А. стосовно суддів Харківського апеляційного суду Котелевець Алли Вікторівни, Піддубного Романа Миколайовича, Швецової Лариси Анатоліївни.

 

Головуючий на засіданні

Третьої Дисциплінарної палати

Вищої ради правосуддя                                         В.І. Говоруха

 

Члени Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                         П.М. Гречківський

 

                                                                                  Л.Б. Іванова

 

                                                                                  В.В. Матвійчук