X
Введіть слово для пошуку

Акт ВРП

Україна
Вища рада правосуддя
Третя Дисциплінарна палата
Ухвала
Київ
29.01.2020
232/3дп/15-20
Прo задоволення заяви члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського П.М. про самовідвід

Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя у складі головуючого – Швецової Л.А., членів Говорухи В.І., Іванової Л.Б., Матвійчука В.В., розглянувши заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід,

 

встановила:

 

до порядку денного засідання Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя 29 січня 2020 року включено питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті за скаргою Денисюка С.Ф. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича.

Членом Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківським П.М. заявлено самовідвід щодо розгляду вказаного вище питання з метою уникнення будь-яких сумнівів у його об’єктивності та неупередженості. Заяву про самовідвід мотивовано тим, що суддя Печерського районного суду міста Києва Підпалий В.В. розглядав справу, в якій Гречківський П.М. був учасником.

Відповідно до статті 33 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» член Вищої ради правосуддя не може брати участі в розгляді питання і підлягає відводу, якщо буде встановлено, що він особисто, прямо чи побічно заінтересований у результаті справи, є родичем особи, стосовно якої розглядається питання, або якщо будуть встановлені інші обставини, що викликають сумнів у його неупередженості.

З огляду на зазначене та керуючись статтями 33, 34 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Третя Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя

 

ухвалила:

 

задовольнити заяву члена Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя Гречківського Павла Миколайовича про самовідвід при розгляді Третьою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя питання про відкриття дисциплінарної справи чи відмову в її відкритті за скаргою Денисюка С.Ф. стосовно судді Печерського районного суду міста Києва Підпалого Вячеслава Валерійовича.

 

Головуючий на засіданні

Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                                                   Л.А. Швецова

 

Члени Третьої Дисциплінарної

палати Вищої ради правосуддя                                                                   В.І. Говоруха

                                                                                                                            Л.Б. Іванова

                                                                                                                            В.В. Матвійчук