X
Enter the word to search

View Акт ВРП

Ukraine
Вища рада правосуддя
Рішення
Kyiv
24.08.2023
851/0/15-23
Про затвердження Щорічної доповіді за 2022 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні»

Вища рада правосуддя, розглянувши пропозицію Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні щодо затвердження Щорічної доповіді за 2022 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні» та проєкт Щорічної доповіді,

 

встановила:

 

відповідно до пункту 7 частини першої статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» з метою забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя Вища рада правосуддя готує у співпраці з органами суддівського самоврядування, іншими органами та установами системи правосуддя, громадськими об’єднаннями і оприлюднює щорічну доповідь про стан забезпечення незалежності суддів в Україні.

Упродовж 2022 року до Вищої ради правосуддя надходили пропозиції стосовно змісту Щорічної доповіді за 2022 рік від органів державної влади, суддівського самоврядування, окремих судів, наукових установ, закладів вищої освіти тощо.

Крім того, Державна судова адміністрація України, Служба судової охорони, Національна школа суддів України та секретаріат Вищої кваліфікаційної комісії суддів України надіслали інформацію з окремих питань, які стосуються суддівської незалежності, для опрацювання та включення до щорічної доповіді. Зазначені пропозиції та інформацію враховано Постійною комісією під час підготовки проєкту Щорічної доповіді за 2022 рік.

Рішенням Постійної комісії Вищої ради правосуддя з підготовки щорічної доповіді про стан забезпечення незалежності суддів в Україні від 10 липня 2023 року № 2 схвалено проєкт Щорічної доповіді за 2022 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».

Вища рада правосуддя, заслухавши заступника Голови Вищої ради правосуддя Лук’янова Д.В., керуючись пунктом 9 частини першої статті 3, пунктом 7 частини першої статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя»,

 

вирішила:

 

  1. Затвердити Щорічну доповідь за 2022 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні».
  2. Протягом семи днів оприлюднити Щорічну доповідь за 2022 рік «Про стан забезпечення незалежності суддів в Україні» на вебсайті Вищої ради правосуддя та на інформаційному вебпорталі «Судова влада України».

 

 

Голова Вищої ради правосуддя            Григорій УСИК